Bohaterowie


Isabella Marie Swan urodzona 13 września 1988 roku, czyli lat 25. Niegdyś wesoła i zadowolona z życia dziewczyna. Dziś? Nie wierząca w szczęście kobieta. Podopieczna Jamesa Moore, który jest również jej szefem. Pracuje w klubie ‘’Hell’’ jako panienka do towarzystwa. Co dziwne…? Jest dumna z tego kim jest. Nienawidzi swojego ojca, który opuścił ją i jej zmarłą matkę przed laty. Nie liczy sobie wielu przyjaciół, praktycznie ich nie ma. Nie chce zaufać ludziom, a może po prostu boi się odrzucenia. Edward Masen Cullen urodzony 20 czerwca 1988 roku, czyli lat 25. Adoptowany przez rodzinę Cullenów. Od zawsze sprawiał kłopoty. Był zbuntowanym nastolatkiem myślącym, że świat leży u jego stóp. Jego nastawienie się zmieniło gdy został nastoletnim, samotnym ojcem. Mała Hope sprawiła, że się usamodzielnił. Dziś Edward jest szanowanym biznesmenem  Prowadzi restaurację "Paradise" z braćmi, jednak nie są to czyste interesy. Wyplewił z siebie wszystkie uczucia. Ukazuje swoje prawdziwe oblicze tylko przy córce.
Hope Amelia Cullen urodzona 10 września 2007 roku, czyli lat 6. Córka Edwarda Cullena, nie zna swojej matki. Ojciec jednak nie nastawia jej wrogo do rodzicielki. Po prostu rzadko kiedy o niej rozmawiają. Dziewczynka jest bardzo przywiązana do swojego tatusia. Jest jego oczkiem w głowie. Miła, kochająca, pomocna. 

James Laurent Moore urodzony 12 grudnia 1984, czyli lat 29. Właściciel klubu ''Hell'', ale także właściciel Belli. Traktuje ją jak własne zwierzątko, jest do niej najbardziej przywiązany. Wykorzystuje ją. Zimny i podły, ale jednak darzy pannę Swan pokręconym uczuciem, którego sam nie rozumie. Nigdy nie pozwoli jej odejść.


8 komentarzy:

 1. Czekam ze zniecierpliwieniem na notki! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. To. Jest. Świetne!! Brak słów :D Nie mogę się już doczekać dalszych notek :D Pozdrawiam gorąco :**

  OdpowiedzUsuń
 3. Bella - panienka do towarzystwa ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się.
   Bella - dziwka ^^
   Moja alternatywna wersja ^_^

   Usuń
  2. Faktycznie, tak brzmi lepiej ^_^

   Usuń
 4. Świetne, czekam na dalsze notki, nie mogę się doczekać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się fajneie, zabieram sie za notki :P

  OdpowiedzUsuń

Mrs. Punk